fbpx

“Ik zweer de verplichtingen van mijn mandaat trouw na de komen.”

Met deze eed werd kersvers districtsraadslid Hans Maes begin januari ingezworen in de Borgerhoutse districtsraad. Maes zal er de komende zes jaar zetelen als Open Vld-fractieleider. Vanuit de oppositie zal hij met Open Vld Borgerhout constructief meebouwen aan een beter Borgerhout.

“Ik heb er erg veel goesting in,” zegt Maes. “Ik wil me volop gooien in deze nieuwe uitdaging, en zal kritisch maar constructief oppositie voeren.” Open Vld wil vooral luisteren naar de stem van de Borgerhoutenaar. “We zijn allemaal Borgerhout, en staan klaar voor iedereen.”

“Gelukkig kan ik rekenen op een sterk team binnen Open Vld Borgerhout,” voegt Maes toe. “Met Diederik Bammens als nieuwe voorzitter is onze afdeling in capabele handen, en staan er heel wat nieuwe projecten in de steigers. Het jong enthousiasme binnen onze afdeling is iets om trots op te zijn, en werkt aanstekelijk.”

Welke prioriteiten Open Vld voorop zal zetten de komende jaren wordt nog bekeken.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.